Контактирајте нас

Ксиамен Фокстар Тецх Цо., Лтд.

КОНТАКТИРАЈТЕ НАС

Адреса

Но.45 Хули Парк, индустријска зона Тонгана, град Сјамен, провинција Фуџиан, 361000

Е-маил

Телефон

+86-15960277563

ВхатсАпп

+86 15960277563

Скипе

дорис90501

Сати

7*24 сата

ПОТРЕБНА ПОМОЋ?